A maXolutions.hu Kft.-nél színes, változatos projektjeinkben azon dolgozunk, hogy európai partnercégeink magas szintű alkalmazásokat szolgáltassanak ügyfeleik, felhasználóik számára, így

  • szakértőink munkája által nyugat európai bankok megbízható internetbanki és mobil fizetési alkalmazásokat szolgáltathassanak ügyfeleiknek,
  • ismert nemzetközi kereskedelmi illetve mobil szolgáltató cégek felhasználói számára rugalmas szolgáltatásokat biztosítsunk komplex webshop rendszerrel,
  • valamint fejlesztésünk eredményeként néhány európai város, település helyi szolgáltatásokat nyújtó térinformatikai mobil alkalmazást nyújthasson lakói és látogatói számára.

Ha egy jó hangulatú, közvetlen, barátságos, a magas szintű szakmai munka iránt elkötelezett csapatban dolgoznál, ahol támogatják szakmai fejlődésedet és változatosságot, rugalmasságot, innovatív légkört vársz el a napi munkád során, akkor várjuk jelentkezésedet, szívesen megismerjük elképzelésedet.

Java fejlesztő

Elvégzendő feladatok jellege:

  • Java EE alapú szerver oldali üzleti logika fejlesztése, a projekt által kitűzött funkcionális követelmények önálló megértése, részvétel a fejlesztésben, SCRUM környezetben
  • Részvétel kliens oldali fejlesztésekben

Általános elvárások:

  • IT területen szerzett szakmai tanulmányok
  • Java programozási tapasztalat (legalább 1-2 év)
  • szakmai angol nyelv ismerete
  • önálló, precíz munkavégzésre való képesség és igény

További előnyt jelent:

  • Tomcat webszerver gyakorlati ismerete
  • SVN verziókövető rendszer ismerete
  • SQL, Oracle ismerete
  • Hibernate, JPA ismerete
  • Agile/Scrum módszertan ismerete
  • JSP, Junit tapasztalat
  • HTML, CSS ismerete
  • Javascript, jQuery ismerete
  • Linux ismeretek
  • Android, IOS alkalmazás fejlesztési tapasztalat
  • német nyelvtudás

Amit mi adunk neked:

  • rád szabott szakmai fejlődést, fejlesztést
  • nyelvtanulási lehetőséget
  • biztos, jól fizető munkahelyet
  • rugalmas munkavégzést, home office lehetőségét
  • Magyarországon belüli költözési támogatást
  • külföldi munkanapokat, heteket

Munkavégzés helye: Budapest vagy Szeged

Jelentkezni az alábbi e-mail címen lehet: jobs@maxolutions.hu